Magento 2 на PHP 7.2 і вище

Якщо коротко, то не варто)) , якщо у вас в релізі мадженто версія пхп не прописана, то буде важко…

перша помилка на яку вказує лог це mcryptпідтримку якого вирубали в нових пхп, рішається добавлянням символу @ в єдиному ОДНОЙМЕННОМУ файлі, де юзається або виключити помилки PHP Disable the E_DEPRECATED error handling level for PHP

mcrypt_module_open will now be @mcrypt_module_open
mcrypt_enc_get_key_size will now be @mcrypt_enc_get_key_size
mcrypt_module_close will now be @mcrypt_module_close

а от далі починаєтсья цікаве, тобто проблеми з SessionManager

вирішення тут https://github.com/magento/magento2/issues/12603

і звідти сюди https://mage2.pro/t/topic/5215

 

Бот здасть звіти за ФОПа! Податкові звіти ФОП тепер можна здати в Опендатабот!

Що сталося

Ми запускаємо подачу звітів в податкову для ФОПів в Опендатабот. Тепер, коли настане час робити звіт, вам достатньо відповісти на кілька простих запитань та підписати ЕЦП – і ваш звіт буде у податковій.

Детально за посиланням: (більше…)

Доробка IBAN клієнт банку обміну, імпорту в 1с

В Україні запроваджено новий банківський стандарт, досить часто клієнти по 1с звертаються з проблемою ліміту(неможливост) вводу кількості символів та літер в номер рахунку, то виводимо це як новину, що можемо поправити як в сімці так і вісімці цю проблему. Зробити новий клієнт-банк чи поправити існуючу обробку, звертайтесь!

Масова вигрузка податкових накладних

Є в наявності обробка для 1с, яка масово вигружає накладні(податкові) та коригування(додаток 2) у папку, по безлічі фільтрів… далі ви її імпортуєте з папки у медок/фредо/1cзвіт

потребує додаткового рядка в регламентованомузвітіподаткової +

перем формобр експорт;

// при наявності ліцензійної технічної підтримки(ІТС) можемо надати готові файли + є варіант роботи інтегрованої в 1с(прямо в рахунку, реалізації іт.д.) кнопка відправити в податкову чи клієнту

П.с. Аналог медової обробки, але без абонплати і не працює з ними напряму, але можете виділити одразу всі(хоч 1000), вигрузити накладні та імпортнути

Звертайтесь t.me/R0Mk0   або за посиланням внизу

 

 

 

 

 

Дізнатися умови

Шифрувальники не перестають шкодити. Як захиститись?

Якщо вже попались, то звертайтесь, відновимо дані!!!

Оновлення операційної системи та програмних продуктів

Зловмисники найчастіше використовують відомі уявні уявлення про програмування, що сподівається на те, що користувачі ще не встигли встановити останні оновлення. У першому очевиді це стосується операційної системи Windows, щоб потім перевірити і, за необхідності, активувати автоматичні оновлення ОС (Пуск – Панель управління – Центр оновлення Windows – Настройка параметрів – Вибір можливостей завантаження та встановлення оновлених).

Відключення служб шифрування

В Windows попередньо представлена ​​спеціальна служба шифрування даних; якщо не користуєтеся ею регулярно, найкраще її відключити – деякі модифікації шифровальщиків можуть використовувати цю функцію у своїх цілях. Для відключення служб шифрування необхідно виконати наступні дії: Пуск – Панель управління – Адміністрування – Служби – Шифрована файлова система (EFS) і перезагрузка системи.

Зверніть увагу, що якщо ви застосовували шифрування для захисту каких-або файлів або папок, то слід слідувати галочками у відповідних чекбоксах (ПКМ – Свойства – Атрибути – Додатково – Шифруйте вміст для захисту даних). Іначе після відключення служб шифрування, ви не зможете отримати доступ до цих файлів. Визнаючи, які файли були зашифровані, дуже просто – вони будуть виделені зеленим квіткою.

Обережне використання програмного забезпечення

Для підвищення рівня безпеки можна заблокувати запуск будь-якого програмного забезпечення, який не відповідає заданим нам потребам. За замовчуванням таких ресурсів встановлено лише для папок Windows та програмних файлів.

Настроїти локальну групу політичної політики можна так: Виконати – gpedit – Конфігурація комп’ютера – Конфігурація Windows – Параметри безпеки – Політика обмеженого використання програми – ПКМ – Редагувати політику обмеженого використання програми.

Дайте створити правило, засумувавши запуск програми з каких-або місць для виключення розв’язаних (Додаткових правил – ПКМ – Зміна правила для путі – Путь: *, тобто будь-який путь – Уровень безпеки: Захищено).

У вікні «Назначені типи файлів» вказані розширення, які будуть заблоковані за запитом заходу. Додайте сюда розширення .js – java скрипт і видаліть .ink, щоб можна було запускати програми з допомогою ярликів.

Для ефективної настройки можна змінити конкретний час, але результат визначений цей стоїть.

Використання запису звичайного користувача

Працювати під адміністратором не рекомендується навіть для продвинутого користувача. Ограничення правдивих початкових користувачів дозволяє мінімізувати урок при випадковому заробітку (Включити навчальну запис адміністратора – Задати пароль – Завантажити поточного користувача адміністративних прав – Додати в групу користувачів).

Для виконання дій діючих з правами адміністратора в Windows попередньо запропонований спеціальний інструмент – «Контроль навчальних записів», який запрошує пароль для виконання тих чи інших операцій. Доступно тут: Пуск – Панель управління – Початок запису користувачів – Змінення параметрів управління контрольними записами – За замовчуванням – Увімкнути лише при попітках внесених змін у комп’ютер.

 

Контрольні точки восстановления систем

Іногда вірусом все рівно удається переодолювати всі рівні захисту. У цьому випадку ви маєте бути доступною для відкриття в раціональній системі. Настроїти автоматичне створення контрольних точок можна так: Мій комп’ютер – ПКМ – Свойства – Захисні системи – Параметри захисту.

За замовчуванням при встановленні операційної системи захист включив лише для системного диска, однако шифровальщик затронув вміщені всі розділи на вашому ПК. Для відновлення файлів стандартними засобами або програмою Shadow Explorer слід включити захист для всіх дисків. Контрольні точки забувають деякі обсяги пам’яті, однако вони можуть зберігати дані у випадку заробітку.

Резервне копіювання

Я постійно рекомендую регулярно робити резервні копії самої важливої ​​інформації. Ця міра допоможе не лише захистити від вірусів, а не послухати страховку на випадок виходу жесткого диска від строї. Об’язательно робіть копії даних і сохраняйте їх на зовнішніх носіях або в похмурих зберіганнях.

Надіюсь, інструкція буде для вас корисна і допоможе захистити дані (і гроші!) від зловмисників. Хочете сказати дякую? Рахунки для цього тут smr.com.ua/info

Старіші наші статті на цю болючу тему   тут,  тут_1тут_2

Новий реліз управління торговим підприємством(УТП) – тепер українською

Одинеска українізувала у зв)язку з законом про мову всі свої найпопулярніші конфігурації, зокрема у релізі 52 УТП – управління торговим підприємством

Екрани для бідних

Десять тез зі статті NYT про те, як технології вже зараз ділять людей на класи, передрікають бідних дітей на бідність.

А тут посилання на нашу попередню статтю на цю тему

Американське видання The New York Times опублікувало статтю під назвою Human Contact Is Now a Luxury Good. У ній журналіст розповідає, що взаємодія з живою людиною зараз перетворилося в розкіш.

“Екрани раніше були для обраних. Тепер уникати їх – це символ статусу”. (більше…)