2.0 “Бухгалтерії для України” – знімають з прадаж! Остання можливість придбати цей продукт, звертайтесь!

Уже існує дуже схожа альтернативна програма, на яку можна оновитись зі старих версій, але ярличок буде інший, заходитимете в програму не з одного і того ж ярличка(якщо у васє інші 1с)
Детальніше в статті

Зняття з продажів програмних продуктів, що включають редакцію 2.0 “Бухгалтерії
для України”
(більше…)

Обробка для вирівнювання бухгалтерської та управлінської собівартості

Буде корисна тим

  • хто попав з різницею при списанні  партій цін, кількості та власне партій
  • кому потрібно вивести у звіт “Валовий прибуток по постачальникам” (Валовая прибыль по постачальникам) дані управлінського/бухгалтерського виду з відповідною собівартістю
    • а це можуть бути фірми, які продають як посередники між, наприклад, іноземним постачальником і потрібно вирахувати свою прибутковість по кожному з постачальників  чи порівняти різницю  між упр./бух. вибрати і засвітити вигіднішу
  • кому потрібно, щоб бух та упр облік співпадав (чому це не так читайте у статті та коментарі до неї)

(більше…)

Обмін даними між УТП та УНФ

Обмін даними між  1с:Підприємство Управління торговим підприємством (УТП) та Управління невеликою фірмою (УНФ)

Інтегрована або зовнішня обробка для УТП(можлива доробка для Управління торгівлею(УТ) та інших, яка без використання всіляких сторонніх програм та файлів(екселів, .dbf чи текстових) зможе перекидати документи(прихідні накладні), номенклатуру, контрагентів та інше.

Для кого буде корисна обробка: (більше…)

У тисяч користувачів заблоковано можливість зареєструвати податкові

п.с. Рішення: Пробуйте скачувати ключі банків, типу приватбанк, все має бути норм, якщо підписує податкові власник ключа)

Якщо ви заходите в електронний кабінет платника податків  вибиває помилку:

При завантаженні ключ зчитується, але при вході вибиває помилку “Виникла помилка при спробі отримати статус сертифікату за протоколом OCSP (81)”

або

При завантаженні ключ зчитується, але при вході вибиває помилку “Виникла помилка при спробі отримати статус сертифікату за протоколом OCSP (84)”

Причини помилок у тому, що держава посварилась з видавцем сертифікатів через “Дія”

Деталі тут http://ksystems.com.ua/

Коротко

Повідомлення від 11.06.20р.Інформуємо про останні події.ДП “ДІЯ”, яке адмініструє ЦЗО Мінцифри, незаконно блокує сертифікати клієнтів ТОВ “Ключові системи”, що не передбачено ані законом України “Про електронні довірчі послуги, ані Наказом Мінцифри №88 https://www.czo.gov.ua/download/docs/nakaz88.pdf

Відповідно до п. 1 ст. 24 Закону України “Про електронні довірчі послуги” кваліфікований сертифікат відкритого ключа вважається чинним, якщо на момент перевірки чинності був чинним кваліфікований сертифікат відкритого ключа суб’єкта, який видав сертифікат. Кваліфікований сертифікат відкритого ключа ТОВ “КС” був чинним до 04.06.2020 року. Ви маєте чинні сертифікати. Блокування Ваших сертифікатів – незаконне!

Учора відбулась відеонарада між КС і Мінцифри, яка звелась до а) вимоги зняти з нашого сайту інформацію про грубі порушення Мінцифри, які зараз відбуваються; б) перекладення вини за нинішню ситуацію на Держспецзв’язку.

Вимога Мінцифри передати клієнтську базу до ДП “ДІЯ не може бути реалізована.

ДП “ДІЯ” Мінцифри, яке адмініструє ЦЗО, взагалі не має ані Атестату КСЗІ, ані самої КСЗІ, а тому не може захистити Ваші персональні дані. На сайті Мінцифри ДП “ДІЯ” розмістило Атестат КСЗІ, який належить іншій юридичній особі, що є службовим підлогом. https://www.czo.gov.ua/download/docs/20969.pdf .

Тобто, якщо у “КС” прострочений документ Атестат на КСЗІ, а всі підсистеми КСЗІ працюють у штатному режимі, що підтверджується відсутністю зауважень при перевірці, то ДП “ДІЯ”, яке відповідає за всю цифрову інфрастуктуру країни, не має ані Атестату КСЗІ, ані самої КСЗІ.

Виходячи із вимог Закону, Держспецзв’язок негайно має винести рішення про блокування всіх сертифікатів всіх Надавачів ЕДП, які є у Довірчому списку Мінцифри-ЦЗО.

“КС” вимагає від ДП “ДІЯ” негайно роблокувати сертифікати наших клієнтів!

“КС” вимагає законного покарання ініціаторів використання державних органів у нечесній конкурентній боротьбі!

“КС” пропонує керівництву Держспецзв’язку і Мінцифри, за участі авторитетних експертів і представників громадськості, провести конструктивні переговори щодо вирішення нинішньої ганебної ситуації на ринку електронних довірчих(!) послуг.

p.s. 1. Скаргу до Держспецзв’язку подало ТОВ “Депозит сайн”, яке ніби то через порушення “КС” зазнало моральної шкоди. Згідно законодавства моральна шкода встановлюється виключно судом, а не перевірками контролюючих органів. Можливо вагомості скарги ТОВ “Депозит сайн” додає той факт, що у керівництві ДП “ДІЯ”, якому ТОВ “КС” має передати клієнтську базу, працює дружина керівника ТОВ “Депозит сайн”. І саме за його скаргою про “моральну шкоду” Держспецз’язком проводилась позапланова перевірка “КС” під час дії карантинного мораторію на перевірки.

Подання Держспецзв’язку було 02.06.20р. І саме у цей день ТОВ “Депозит сайн” було включено до Довірчого списку Мінцифри, тобто скаржник-користувач електронних довірчих послуг став надавачем цих послуг. А вже через день (04.06.20р.) Мінцифри виключило “КС” зі свого Довірчого списку, втягнувши у боротьбу за цифровий ринок десятки тисяч користувачів.

p.s. 2. Також ми чекаємо пояснень: чому із Довірчого списку не виключено ДП “ДІЯ”, яке не має Атестату КСЗІ, і чому із Довірчого списку не виключено ТОВ “Депозит сайн”, яке подало до ЦЗО недовірні дані.

Розрахунок собівартості в бухгалтерських програмах (УПП, УТП)

Собівартість продукції – важливий показник діяльності підприємства. Вибір методу її розрахунку безпосередньо впливає на фінансовий результат. При прийнятті рішення про використання того чи іншого методу, необхідно брати до уваги переваги і недоліки кожного з них. (більше…)

Книжки для бізнесу: топ п)ятірочка

  1. “Rework”. Джейсон Фрайд, Девід Хайнемайєр

Автори цієї захопливої книжки вкотре нагадують, що ми живемо в новiй реальності, в якій кожен вільний займатися бiзнесом. У книжці розповідається про те, як можна створювати власний бiзнес й отримувати всi потрiбнi для цього грошовi вливання. Іноді при цьому навiть не потрiбен офіс, бо за нинішніх часів можна працювати вдома i взаємодiяти з людьми, з якими ви нiколи не зустрiчалися.

(більше…)

Конфігурація “BAS Управління торгівлею”, редакція 3.2, версія 3.2.15 – можливості перекидки з торгівлі та інших

Якщо коротко, то добряче прокачали… повно різних обмінів, навіть зі старими програмами

Конфігурація “BAS Управління торгівлею”, редакція 3.2,
версія 3.2.15
==================================================

– Перенесення даних з конфігурації “Управління торгівлею для України”, редакція 2.3
– Обмін даними з конфігурацією “Бухгалтерія для України”, редакція 2.0
– Обмін даними з конфігурацією “BAS Бухгалтерія”, редакція 2.1
– Синхронізація даних з конфігурацією “BAS Документообіг КОРП”, редакція 2.1
– Повний обмін в розподіленій інформаційній базі
– Дані для заповнення довідника “Податкові інспекції” (більше…)

Державний сервіс для перевірки квитанцій: check.gov.ua

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет повідомив про ноу-хау.

Тільки що ми запустили сервіс check.gov.ua — офіційно проголосували на засіданні Кабміну.

Цей сервіс заощадить українцям купу часу. За допомогою цього сервісу можна перевіряти квитанції в електронній формі, а не вимагати їх у папері з мокрою печаткою.

Зараз, якщо ви сплачуєте держпослуги (паспорт, авто, рагс тощо) — у вас вимагають квитанцію з банку. Тому ви зазвичай не можете просто платити через Інтернет-банк або мобільний додаток.

Як працює сервіс:

1. Замість паперової квитанції ви надаєте просто її код.

2. Той, хто перевіряє платіж, просто заходить на check.gov.ua та вводить цей код.

До речі, часто у місцях надання послуг знаходяться каси банків з величезними комісіями. Цей сервіс дозволить тепер платити через смартфон, а не через ці каси. Таким чином, ви будете заощаджувати не лише час, а й гроші.

Кілька важливих коментарів.

– Поки що до сервісу підключені два банки — ПриватБанк і monobank, АБанк. Інші банки підключаться найближчим часом.

– Протягом місяця ми разом з іншими міністерствами змінимо посадові інструкції в усіх точках надання державних послуг. Я окремо напишу, коли це трапиться.

– У майбутньому цей сервіс дозволить легше запускати й електронні сервіси. Будемо тут працювати разом з Мінцифрою.

– Щоб закріпити запуск, ми запустимо гарячу лінію, куди українці зможуть скаржитись, якщо держслужбовці будуть відмовлятися приймати квитанції в електронній формі.

– Запрошую приватний бізнес також почати користуватися цим сервісом і не вимагати у своїх клієнтів паперові квитанції.