Конфігурації для бізнесу, бухгалтерія, торгівля та інші

На сьогоднішній день без програмних рішень  1C:Підприємство складно уявити роботу навіть невеликої фірми, не кажучи вже про великі компанії з великими обсягами інформації в базах даних. Навички роботи з Бухгалтерією або Управління торгівлею є обов’язковою вимогою для більшості кандидатів для роботи в офісі. Всі продукти допомагають автоматизувати ведення бухгалтерії, формувати звітність, здійснювати управління персоналом і т.д.

Сьогодні існують тисячі конфігурацій для бізнесу, усі описувати не буду, лише найпопулярніші, детальніше за відповідними посиланнями, якщо серед них нема тої, яка Вас цікавить, просто напишіть нам Ваші потреби і ми підберемо для Вас рішення, проконсультуємо, ліцензійно продамо та впровадимо та підтримаємо в майбутньому!

  • Бухгалтерія для України – спеціалізований програмний продукт для автоматизації бухгалтерського обліку та вирішення інших бухгалтерських завдань.
  • Управління торгівлею – програма для вирішення широкого спектру завдань з управління підприємством малого, середнього чи великого бізнесу. Даний програмний продукт дозволяє управляти оптовими і роздрібними продажами, допомагає вести складський облік, здійснює аналіз товарообігу, використовується для моніторингу ефективності торгівлі.
  • Зарплата і управління персоналом – програма, що дозволяє здійснювати ефективне управління кадрами, швидко і точно розраховувати заробітну плату. Також вона є надійною підмогою в питаннях оподаткування, оскільки працює з урахуванням відповідних законодавчих норм.
  • ІТС  – інформаціно технологічний сервіс, послуга в яку входить повна підтримка та право на поновлення Вашої конфігурації, якщо Ваша конфігурація була(буде) поновлена без договору ІТС, то фактично вона вважається неліцензійною. Фактично, Ви один раз оплачуєте послугу і уже не хвилюєтесь про актуальність вашої.
  • Базова версії – все те ж, тільки з обмеженим функціоналом, наприклад, одночасно лише 1 користувач, детальніше у посиланні, для всіх релізів обмеження однакові.

Залишити відповідь